Kurumsal

Bu sene 15. yaşını kutlayan "FORBEY SİGORTA" göstermiş olduğunuz güvene layık olabilmek için kendi ile daima yarış içindedir. Günümüzde yaygın bir şekilde kullanmakta olduğumuz interneti, sizlerin hizmetine farklı bir anlayışla sunmuş bulunmaktayız.

Öğrenmek istediklerinizi merak ettikleriniz veya fiyat almak istiyorsanız Müşteri temsilcimiz ile iletişim kurarak sigorta ile ilgili tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap bulabilirsiniz.

Amacımız size en hızlı ve en iyi hizmeti verebilmektir. Dün bunun için çalışıyorduk, bugün bunun için çalışıyoruz, yarın yine bunun için hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz.

Forbey Sigorta ne yapar?
Sigorta şirketlerinin sunduğu poliçe tutarlarını ve poliçe kapsamlarını karşılaştırarak sizlere en iyi teklifi sunmayı amaçlar. Forbey Sigorta bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifi arama işini sizin adınıza yaparak zamandan tasarruf etmenizi ve poliçenizi kolayca satın almanızı sağlar.

En uygun fiyatları bulmanızı sağlar
Forbey Sigorta bir çok sigorta şirketinin tekliflerini alır ve bütçenize en uygun teklifleri size sunar.

Zamandan tasarruf edersiniz
Forbey Sigorta en büyük sigorta şirketlerini en ileri teknolojiyle sizin adınıza gerçek zamanlı olarak sorgular ve size zaman kazandırır.

Bilgileriniz her zaman güvendedir
Bilgileriniz son teknoloji güvenlik sistemlerinin güvencesi altındadır ve üçüncü partilerle paylaşılmaz.